Kategorie:

Masaż przeciwbólowy, skuteczny – polecamy

Różne są przyczyny dolegliwości, jaką jest ból pleców. Jedną z nich jest siedzący tryb życia, prawdziwa zmora dzisiejszych czasów. Wiele osób pracuje przed komputerem wiele godzin dziennie. Zdecydowanie nie sprzyja to zdrowiu.

W tym przypadku cierpią nie tylko plecy, ale również oczy. Jeżeli chodzi o panie, przyczyną pojawienia się bólu pleców może być częste chodzenie w butach na wysokim obcasie. Kolejny z powodów wystąpienia tej dolegliwości związany jest z podnoszeniem ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać o tym, że w takim przypadku należy najpierw uklęknąć a dopiero potem podjąć próbę dźwignięcia danej rzeczy w górę. Tymczasem większość osób jedynie się pochyla.

Występuje wtedy wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się bólu pleców, którego źródłem jest poddany zbyt silnemu naciskowi kręgosłup. Taki rodzaj bólu pleców rozpoznasz po tym, że nasila się on w chwili podjęcia próby podniesienia ciężkiego przedmiotu lub w trakcie wykonywania jakiegokolwiek innego ruchu. Jeśli ból ma pochodzenie pozakręgosłupowe nie pojawia się w trakcie wykonywania ruchu. Lekarze uznają ból pleców za przewlekły, jeżeli trwa dłużej niż 3 miesiące. Kiedy minie ten czas a Ty nadal odczuwasz dolegliwości to znak, że należy udać się do gabinetu lekarza. Ignorowanie problemu nie doprowadzi do tego, że on zniknie. Wręcz przeciwnie, może się nasilić.

Mieszkasz w Lublinie i cierpisz na ból pleców? Uważasz, że masaż przeciwbólowy może skutecznie pomóc Ci w pozbyciu się tej uciążliwej dolegliwości? Jak najszybciej zapoznaj się z ofertą, jaką ma dla Ciebie Dotyk Relaksu. To firma prowadzona przez Agnieszkę Stadnik, absolwentkę Wielkopolskiej Szkoły Masażu. Pomogła już wielu mieszkańcom Lublina i jego okolic, którym dokuczał ból. Również Ty możesz się go pozbyć. Zarezerwuj wizytę w gabinecie masażu przeciwbólowego na stronie dotykrelaksu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *