Kategorie:

Wizualizacje architektoniczne, wizualizacje deweloperskie – profesjonalnie

Projekt obiektu takiego jak blok mieszkalny, biurowiec, centrum handlowe, dom jednorodzinny jest już gotowy? Teraz należy zastanowić się nad tym, jak skutecznie go wypromować.

Warto wykorzystać przy tym nowoczesną technologię. Istnieją programy komputerowe, dzięki którym możliwe jest zaprezentowanie projektu w taki sposób, że trudno będzie odróżnić taką wizualizację architektoniczną od fotografii. Jeżeli w ten właśnie sposób zostanie pokazany np. blok mieszkalny, potencjalnym nabywcom lokali łatwiej będzie ocenić, czy warto jest dokonać zakupu mieszkania w tej lokalizacji. Aby uzyskać taki efekt należy zwrócić się do profesjonalnych grafików komputerowych, którzy oferują usługę wykonania wizualizacji deweloperskiej. Teoretycznie możliwe jest samodzielne wykonanie takiego projektu po zakupie odpowiedniego programu komputerowego. Trudno jednak oczekiwać od osoby, która nie ma w tym temacie żadnego doświadczenia, że sobie z tym poradzi. Profesjonalnie zrealizowana wizualizacja deweloperska powinna przedstawiać nie tylko wygląd samego budynku i jego wnętrze. Ważne jest również realistyczne, a przy tym atrakcyjne od strony wizualnej przedstawienie otoczenia. Jeżeli wizualizacja ma przedstawiać np. nowocześnie zaaranżowany dom jednorodzinny, jego otoczenie również powinno mieć nowoczesny charakter.

W przypadku realizacji tego typu projektów widoczny jest w ostatnim czasie trend polegający na umieszczaniu w wizualizacji aut o napędzie elektrycznym w najbliższym otoczeniu domu. Jeżeli osiedle mieszkaniowe, które jest promowane w ten sposób znajduje się w pobliżu jeziora lub terenów zielonych, zdecydowanie powinno to zostać uwzględnione przez grafika zajmującego się tworzeniem wizualizacji deweloperskiej. Istotne są również takie szczegóły, jak pogoda widoczna na grafice. W krajach skandynawskich inwestycje budowlane przedstawiane są często na tle zachmurzonego nieba.

Na polskich wizualizacjach architektonicznych widzimy zwykle ciepły, letni dzień. Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na wykonanie projektu, który został opisany w tym artykule? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Navi Studio wizualizacje 3D. Pracują tutaj doświadczeni graficy, którzy zrealizowali już wiele podobnych zamówień. Decydując się na podjęcie współpracy z tą firmą możesz być pewien najwyższej jakości wizualizacji, która zostanie dla Ciebie wykonana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *