Kategorie:

Trening EMS na piękną sylwetkę

Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się trening EMS, czyli Electric Muscle Stimulation. Widoczne jest to również w Lublinie.

Przybywa tutaj miejsc, w których można dbać o swoją kondycję w taki sposób. Wydaje się, że ten trend nie ulegnie już odwróceniu. Na czym polega trening o którym aktualnie jest tak głośno? Osoba, która ćwiczy ma na sobie specjalny strój wyposażony w elektrody. Zapewniają one mózgowi pomoc w przesyłaniu impulsów do mięśni. Trening EMS pojawia się w ofertach już nie tylko siłowni, ale także tych ośrodków zdrowia, które specjalizują się w rehabilitacji. Tym tematem interesują się również właściciele salonów odnowy biologicznej. Należy wiedzieć o tym, że zanim rozpocznie się trening osoba chętna na uczestnictwo w takich zajęciach musi być poddana analizie składu ciała. Dzięki temu trener będzie wiedział, jakie ćwiczenia będą najlepsze w danym przypadku. Po tym, gdy znane już będą wyniki analizy a osoba prowadząca zajęcia wybierze odpowiedni zestaw ćwiczeń można założyć strój, do którego przyczepione są elektrody. Potem trzeba już tylko wykonywać polecenia trenera. W przeciwieństwie do męczących i trwających przez długi czas zajęć na siłowni tutaj ćwiczenia trwają zaledwie około 20 minut. Udaje się jednak uzyskać znacznie więcej skurczów mięśni, niż w przypadku zajęć, w których bierze się udział podczas wizyty w zwykłej siłowni. Mieszkasz w Lublinie lub jego bliskich okolicach i planujesz wziąć udział w treningu EMS?

Zapoznaj się z propozycjami, jakie ma dla Ciebie Fusion. Na stronie fusion-ems.pl trening personalny EMS znajdziesz szczegółowy opis oferty. Masz pytania? Konsultant chętnie udzieli na nie szczegółowej odpowiedzi. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *