Kategorie:

Sala na imprezę w Lublinie, chrzciny, urodziny, wesele

Wśród przyjęć okolicznościowych, jakie są organizowane w naszym kraju można wymienić m.in. chrzciny. Kiedyś powszechnie akceptowanym zwyczajem było zapraszanie gości z tej właśnie okazji do własnego mieszkania lub domu.

Było tak również w Lublinie. Uczestnikom przyjęcia nie przeszkadzały warunki, w których się ono odbywało. Wiedziano przecież, czego można się spodziewać. Zwykle jedno z pomieszczeń zamieniane było w małą salę restauracyjną poprzez wstawienie tam stołu i krzeseł. Jeżeli ktoś chciał na chwilę wyjść, musiał zwykle mocno się nagimnastykować. Dzisiaj urządzanie chrzcin i innych przyjęć okolicznościowych we własnych domach nie jest praktykowane. Czasem wciąż się zdarza, ale standardem jest wynajęcie sali.

Trzeba przy tym wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Wielkość sali ma oczywiście związek z tym, ile osób planujesz zaprosić na przyjęcie. Jeżeli chrzciny odbywają się w tym czasie, gdy na dworze jest ciepło, warto pomyśleć o tym, aby z lokalu można było wyjść do ogrodu. Taką możliwość z pewnością docenią wszyscy uczestnicy spotkania a najbardziej dzieci. Konieczne jest również wcześniejsze ustalenie menu. Obecnie w modzie jest wegetarianizm, więc całkiem możliwe, że wśród osób przybyłych na chrzciny będą również ci, którzy nie jedzą mięsa. Należy wziąć to pod uwagę. Nie jest również wskazane, aby w sali obok odbywała się jakaś inna impreza. Tym bardziej, że może to być np. stypa. Widok osób pogrążonych w żałobie, którzy spotykają się tuż obok może spowodować uczucie dyskomfortu wśród zaproszonych przez Ciebie gości. Mieszkasz w Lublinie lub jego bliskich okolicach i planujesz wynajęcie sali na chrzciny? Zapoznaj się z ofertą, jaką ma dla Ciebie Hotel Lwów.

Polecamy sale:

Ma on duże doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych. Goście, którzy przybędą na przyjęcie z daleka mogą liczyć na wygodny nocleg. Możesz ustalić odpowiednio wcześnie szczegóły dotyczące menu. Szef kuchni jest otwarty na propozycje, służy również fachową poradą. Odwiedź oficjalną stronę internetową Hotelu Lwów zlokalizowanego w Lublinie i sprawdź, na co możesz liczyć. W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń lub napisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *