Kategorie:

Profesjonalne prace na wysokościach

Profesjonalne prace na wysokościach – zaufaj specjalistom z PHU Izolator Marcin Dudek!
Prace prowadzone na wysokościach wiążą się z ryzykiem poważnego wypadku, którego skutkiem może być nawet śmierć osoby pracującej na dachu.

Zadaniem wykonawcy robót jest zapewnienie swoim pracownikom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Zalecane jest zastosowanie środków ochrony zbiorowej. Mogą to być bariery, pomosty i specjalnie do tego celu zaprojektowane siatki bezpieczeństwa. Należy pamiętać o tym, że codziennie należy sprawdzać ich aktualny stan. Skutkiem zaniedbania tego obowiązku może być wypadek. Co należy zrobić, gdy w miejscu prowadzenia prac na wysokości nie jest możliwe zastosowanie środków ochrony zbiorowej? Wszystkie osoby pracujące na dachu muszą być wtedy wyposażone w szelki bezpieczeństwa. Kierujący wykonaniem robót powinien upewnić się, że każdy z pracowników jest odpowiednio zabezpieczony przed upadkiem w momencie rozpoczęcia pracy. Konieczne jest również zabezpieczenie terenu wokół obiektu, którego dotyczą roboty.

Przepisy prawa obowiązujacego w Polsce stanowią, że strefa niebezpieczna musi objąć przynajmniej 6 m. Mieszkasz w Lublinie lub jego okolicach i poszukujesz firmy, która specjalizuje się w prowadzeniu prac na wysokościach? Zapoznaj się z ofertą PHU Izolator Marcin Dudek. To przedsiębiorstwo jest dobrze znane, jeżeli chodzi o branżę budowlaną w województwie lubelskim. Firma istnieje od 2005 roku i na bieżąco dostosowuje się do wymagań rynku. Ważnym elementem oferty PHU Izolator Marcin Dudek jest wypożyczanie podnośnika koszowego. Nie jest możliwe wypożyczenie samego sprzętu. Na miejscu prowadzenia prac pojawi się również operator urządzenia. Nie muszą to być roboty prowadzone w ciągu dnia. Jeżeli jest to konieczne, podnośnik może pracować również nocą. Należy jednak uprzedzić o tym odpowiednio wcześniej przedstawiciela firmy PHU Izolator Marcin Dudek. Kiedy warto rozważyć skorzystanie z usług tego przedsiębiorcy?

Na pewno wtedy, gdy planujesz malowanie lub odgrzybianie ściany budynku. Pomyśl o tym także w sytuacji wystąpienia często niestety spotykanego w Polsce problemu, jakim są napisy na ścianach. Chyba tylko ich autorom wydaje się, że mają wartość artystyczną. Masz pytania? Na stronie internetowej phuizolator.pl znajdziesz wszystkie dane kontaktowe. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna oferta tu: https://phuizolator.pl/oferta/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *