Kategorie:

Hollywódzki uśmiech, piękne zęby

Każdy z nas chciałby posiadać hollywódzki uśmiech. Nie każdy jednak może się pochwalić lśniącą bielą swoich zębów. Na szczęście w dzisiejszych czasach możliwe jest poddanie się zabiegowi wybielania zębów.

Posiada go w swojej ofercie praktycznie każdy gabinet stomatologiczny. Stosowane są tutaj różne narzędzia i substancje. Warto przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda to w gabinecie Dental Care 32, który zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Stosowany jest tutaj Philips Zoom! White Speed. Jest to produkt, który cieszy się dużą popularnością w USA. Kiedy osiągnął tam sukces zainteresowali się nim również właściciele polskich gabinetów dentystycznych. Jeżeli interesuje Cię ten temat, odwiedź portal Youtube. Znajdziesz tam video prezentujące możliwości tego produktu. Ilość wyświetleń nie jest w tym momencie zbyt duża, ale na pewno wciąż będzie rosnąć. Philips Zoom! White Speed był testowany przez długi czas, zanim zaczął być stosowany. Nie jest to więc nowość, która szybko trafiła do gabinetów. Wcześniej musiały odbyć się stosowne testy i badania. Jesteś zdecydowany na poddanie się temu zabiegowi w gabinecie Dental Care 32? Wiedz o tym, że potrwa on około godziny. Co 15 minut odbędzie się przerwa.

Zapewnia to komfort zarówno pacjentowi, jak i specjaliście wykonującemu zabieg. Oczywiście przed podjęciem jakichkolwiek czynności lekarz sprawdzi to, jaki jest aktualny stan Twojego uzębienia. Przyjrzy się również dziąsłom. Po stwierdzeniu przez specjalistę braku przeciwskazań do wybielania pobrane zostaną wyciski szczęki i żuchwy. Następnie zostaną one przekazane do laboratorium współpracującego z Dental Care 32. Tam zostaną wykonane specjalnie dla Ciebie nakładki silikonowe. Ten gabinet jest miejscem, do którego powinien udać się każdy, komu zależy na posiadaniu hollywódzkiego uśmiechu. Wyraźny efekt będzie widoczny już po trwającym godzinę zabiegu. Aby móc skorzystać z tej oferty musisz być osobą pełnoletnią. Przeciwskazaniem jest również ciąża. Masz pytania dotyczące oferty gabinetu? Zadzwoń lub napisz do konsultanta, aby dowiedzieć się więcej. Zapewnij sobie hollywódzki uśmiech na długi czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *