Kategorie:

Designerskie meble oraz fasady ze starego drewna

Zdecydowanie warto postawić na drewno, jeżeli chodzi o aranżację wnętrza. Dzięki niemu każde pomieszczenie wydaje się być znacznie bardziej przytulne. Nie da się uzyskać podobnego efektu stosując np. stal i aluminium. Drewno niewątpliwie posiada swój własny, niepowtarzalny urok.

Kolejną zaletą drewna jest trwałość. Jeżeli dbasz o drewniane elementy wystroju wnętrza stosując odpowiednie impregnaty, to możesz być pewien tego, że zachowają one swój atrakcyjny wygląd przez długie lata. Starasz się zawsze podążać za modą? Drewno prawdopodobnie zawsze będzie cieszyło się popularnością. Nic nie wskazuje na to, aby w bliskiej przyszłości miało się coś w tej materii zmienić. Atutem tego naturalnego materiału jest również jego uniwersalność. Drewno może być zastosowane zarówno w kuchni, jak i w łazience oraz w innych pomieszczeniach. Znakomicie komponuje się z innymi tworzywami. Może być zastosowane we wnętrzu zaaranżowanym minimalistycznie i bardzo nowocześnie, jak i w takim, które urządzono klasycznie.

Firma DIVADLO istnieje już od ponad 10 lat. Dla zatrudnionych tutaj osób drewno jest czymś więcej, niż tylko materiałem wykorzystywanym w codziennej pracy. Można stwierdzić, że jest to dla nich prawdziwa życiowa pasja. Jednym z najważniejszych elementów oferty firmy DIVADLO są designerskie meble. Drewno służące do ich wykonania pozyskiwane jest czasem w oryginalny sposób. Może ono pochodzić z rozbiórki. Zdarza się również, że jest ono odzyskiwane ze starych chat, jakie wciąż można jeszcze spotkać na polskiej wsi. Jako ciekawostkę można również podać, że w ramach realizacji jednego z zamówień zostało wykorzystane drewno pochodzące ze słynnego sopockiego molo. Nie każda firma działająca w tej branży może się czymś takim pochwalić. Cechą charakterystyczną firmy DIVADLO jest to, że pracujące tutaj osoby zajmują się nie tylko produkcją elementów drewnianych – zobacz: fasady z drewna. Biorą również aktywny udział w pracach odbywających się w miejscu realizacji inwestycji realizowanej przez Klienta. Potrzebujesz więcej informacji, aby podjąć decyzję o współpracy z firmą DIVADLO? Zadzwoń lub prześlij wiadomość mailową. Otrzymasz wtedy szczegółową odpowiedź na każde z Twoich pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *